ÜGYFÉLSZOLGÁLAT  |   Hétköznap: 8:00 - 16:00  ·  Telefon: +36 20 254 3319  ·  +36 20 226 9190

A kosár jelenleg nem tartalmaz egyetlen tételt sem.
Jelenleg 4 519 féle termék raktárról!

A JKH Kft. műszaki/barkács területen jártas eladó munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

BOLTI ELADÓ

MUNKAVÉGZÉS HELYE: TAB (BARKÁCS SZAKÜZLET)

Feladatkör:

  • a cég által forgalmazott termékek értékesítése
  • a termékekről a vevői igényeknek megfelelően szaktanácsadás nyújtása (a termék jellegét, használatát, árát stb. illetően)
  • a kiskereskedelmi egység termékeinek rendben tartása, a készlethiányok észlelése és időbeni jelzése a boltvezetőnek
  • a beszállítóktól az áru átvétele, ellenőrzése, elhelyezése az üzletben
  • a boltvezető munkájának segítése a rábízott termékeket illetően: készletellenőrzés, fogyás-jelzés, leltározás, visszáru-kezelés, áru helyrepakolás, rendelés összeállítás
  • a kiskereskedelmi egység rendben- és tisztán-tartása
  • pénzkezelési és integrrált rendszer kezelési feladatok elvégzése: pénztárgép-, vonalkód rendszer-, gépi készlet bevételezés- és nyilvántartás kezelése

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség (szakterület: kereskedelmi/műszaki/fémipari)
  • számítógép-felhasználói ismeretek alapfokon
  • szakmai-és munkatapasztalat: min. 1 év
  • készségek és személyes tulajdonságok: szakmai (műszaki/barkács) ismeretek, pontosság, terhelhetőség, lényeglátás, globális szemlélet, kitartás, ambíció, jó kommunikációs készség, nyitottság, rugalmasság
  • Az elbírálás során előny:
    • középfokú végzettség, OKJ végzettség
    • hasonló területen (eladói munkakörben) szerzett munkatapasztalat
    • a munkáltató profiljához tartozó termékismeret (barkács-, fémtömegcikk)

Egyéb információk:

  • A munkakezdés tervezett időpontja: AKÁR AZONNAL
  • A pályázathoz fényképes szakmai önéletrajz szükséges.
  • A kiválasztás több körös:
    • I. Az önéletrajzok szűrése
    • II. Személyes interjú

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az human@jkh.hu e-mail címen

További információk:
+36 84 510 510 Kőmivesné Horváth Szilvia
+36 30 391 3679 Viola Attila üzletvezető
Személyesen az üzletben: Tab, Kossuth L. u. 89.