ÜGYFÉLSZOLGÁLAT  |   Hétköznap: 8:00 - 16:00  ·  Telefon: +36 20 254 3319  ·  +36 20 226 9190

A kosár jelenleg nem tartalmaz egyetlen tételt sem.
Jelenleg 4 522 féle termék raktárról!

A JKH Kft. értékesítésben jártas munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

A munkakör célja cégünk értékesítési munkájának segítése termékértékesítési szempontból végzett elemzések, kimutatások készítésével, valamint termékkörünk szakértő menedzselése.

Értékesítéshez kapcsolt feladatok:

  • hálózati partnerekkel ( OBI, Praktiker… ) való kapcsolattartás
  • képviselői helyettesítések
  • visszáru, reklamáció kezelés

Termékfelelősi feladatok:

  • terméklistázásban és fejlesztésben való részvétel
  • áruelhelyezési tervek készítése
  • üzletekben, partnerekhez történő árukihelyezésekben való részvétel, koordináció
  • áruházi termék kihelyezések ellenőrzése

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség érettségivel (szakterület: kereskedelmi)
  • számítógép-felhasználói ismeretek:
    • Microsoft Windows – haladó, Microsoft Excel - haladó
  • szakmai- és munkatapasztalat: pályakezdők jelentkezését is várjuk
    • készségek és személyes tulajdonságok:
    • pontosság, terhelhetőség, lényeglátás,
    • globális szemlélet, kitartás, ambíció,
    • jó kommunikációs készség, nyitottság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Az elbírálás során előny:
    • középfokú végzettségre épülő szakirányú OKJ végzettség, vagy felsőfokú végzettség,
    • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
    • a munkáltató profiljához tartozó termékismeret ( barkács-, fémtömegcikk )
    • grafikai program(ok) ismerete (Corel Draw, PhotoShop stb.)

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: Siófok
  • A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja: 2019.11.15.
  • A pályázathoz fényképes szakmai önéletrajz szükséges.

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal az human@jkh.hu e-mail címre várjuk.

További információ: 84/510-510, Kőmivesné Horváth Szilvia