ÜGYFÉLSZOLGÁLAT  |   Hétköznap: 8:00 - 16:00  ·  Telefon: +36 20 254 3319  ·  +36 20 226 9190

A kosár jelenleg nem tartalmaz egyetlen tételt sem.
Jelenleg 4 585 féle termék raktárról!
HTML Editor - Full Version

A JKH Kft. pénzügy/számvitel területen munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

A cég főkönyvi könyvelési feladatainak teljes körű ellátása: adóbevallás, mérlegkészítés, hatóságokkal való kapcsolattartás, könyvelési-, pénzügyi feladatok ellátása, havi, - negyedéves, - éves zárások készítése

A mérlegképes könyvelő feladatai:

  • A beérkező belföldi-, és külföldi költségszámlák könyvelése
  • A kimenő számlák elkészítése és könyvelése
  • A vámhatározatok ellenőrzése és könyvelése
  • A pénztárbizonylatok ellenőrzése és könyvelése
  • A könyvelt bérek és járulékaik ellenőrzése
  • A beruházások és tárgyi eszközök analitikus nyilvántartásának és főkönyvi könyvelésének elvégzése
  • Az adók könyvelése
  • A havi,- és éves zárlati teendőkkel kapcsolatos könyvelési feladatok, költségfelosztások ellátása
  • Az analitikus nyilvántartások vezetése és egyeztetése
  • A beszámolók alapbizonylatainak összeállítása
  • A havi-, negyedéves-, és éves adóbevallások analitikáinak összeállítása és egyeztetése
  • Az adóbevallások elkészítése
  • Az adófolyószámlák egyeztetése
  • A könyvvizsgálati munka előkészítésében, a megvalósítás támogatásában való részvétel
  • A számviteli és költségelemzések elvégzése
  • Az éves beszámolók összeállítása
  • Alkalomszerűen a szállítás számláinak analitikus rögzítésének elvégzése

Elvárások:

Szakirányú képzettség: MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐI VÉGZETTSÉG (VÁLLALKOZÁSI SZAKON)

Szakirányú elvárás:

  • egyszerű- és kettős könyvvitel ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • non-profit szervezet könyvelésében és beszámoló előállításában való jártasság
  • konszolidált beszámoló előállításában való jártasság
  • szakmai tapasztalat / gyakorlat min. 3 év
  • aktuális szakmai ismeretek tudása és alkalmazása
  • középszintű számítógépes ismeretek

Személyes tulajdonságok:

  • pontosság
  • racionalitás
  • lényeglátás
  • globális gondolkodás

Előny:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • főkönyvelői gyakorlat
  • angol nyelvtudás
  • IFRS ismeretek
  • pénzügy/számvitel controlling ismeretek

Egyéb információk:

  • A jelentkezési határidő: 2020.06.25.
  • A pályázathoz fényképes szakmai önéletrajz szükséges, bérigény megjelölésével.
  • A kiválasztás több körös:

I. Az önéletrajzok szűrése után személyiség,- és kompetenciateszt
II. Személyes interjú

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal az human@jkh.hu e-mail címre várjuk.

További információ: 84/510-510, Kőmivesné Horváth Szilvia