ÜGYFÉLSZOLGÁLAT  |   Hétköznap: 8:00 - 16:00  ·  Telefon: +36 20 254 3319  ·  +36 20 226 9190

A kosár jelenleg nem tartalmaz egyetlen tételt sem.
Jelenleg 4 585 féle termék raktárról!

Állásajánlatok

LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

A JKH Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatkör:

  • Logisztikai csapat munkájának támogatása
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • fuvarszervezési feladatok bonyolítása, napi szinten
  • anyagmozgató eszközök (villás targonca, elektromos gyalogkíséretű anyagmozgató, kézi raklap emelő) időszakos karbantartásának nyilvántartása, szervizelésének adminisztrációja
  • MED raktári be-, és kitárolások vállalati irányítási rendszerben való rögzítése
  • belső-, illetve csomagoló anyagok felhasználásának rögzítése vállalat irányítási rendszerben

Elvárások, kompetencia, szakmai tulajdonságok:

  • középfokú végzettség érettségivel
  • önálló munkavégzés, határidők betartása
  • számítógép-felhasználói ismeretek: Microsoft Windows – haladó, Microsoft Excel – haladó, valamilyen vállaltirányítási rendszerben való tapasztalat
  • rugalmasság, gyors munkatempó, terhelhetőség

Az alábbi munkaterületeken megszerzett jártasság előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • vállalatirányítási rendszerben való jártasság (Octopus)

Egyéb információk:

  • A pályázathoz fényképes szakmai önéletrajz szükséges.

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal az komivesne.szilvia@jkh.hu  e-mail címre várjuk.

További információ: 84/510-510, Kőmivesné Horváth Szilvia