ÜGYFÉLSZOLGÁLAT  |   Hétköznap: 8:00 - 16:00  ·  Telefon: +36 20 254 3319  ·  +36 20 226 9190

A kosár jelenleg nem tartalmaz egyetlen tételt sem.
Jelenleg 4 512 féle termék raktárról!

A JKH Kft.

  • marketing szemléletű,
  • ötletekkel, ambíciókkal, lendülettel és kitartással rendelkező,
  • szakmailag elhivatott,
  • kreatív

csapattagot keres:

MARKETING MENEDZSER

munkakörbe.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség:

  • Adatbázisok kezelése, piackutatás, árelemzések, konkurencia elemzés
  • Piaci igények felmérése értékesítési szemlélettel
  • Új ügyfél adatbázisok összeállítása és kezelése
  • Ügyfél-kommunikáció
  • Bemutatókon, kiállításokon való önálló részvétel
  • PR, promóciós tervek döntési előkészítése
  • Reklámgrafikai tervek készítése, készíttetése (nyomtatott és digitális)
  • Weboldalak grafikai felügyelete, adatfrissítések

Elvárások:

  • középfokú végzettség érettségivel + marketing OKJ-s végzettség, vagy marketing szakirányú középfokú végzettség érettségivel
  • min. középfokú aktív angol nyelvtudás
  • számítógép-felhasználói, haladó szintű ismerete: Microsoft Windows, Microsoft Excel, Corel Draw
  • munkatapasztalat : min. 1 év
  • Szakmai tulajdonságok:
    - gazdasági, kereskedelmi, marketing ismeretek
    - tárgyalóképes aktív angolhasználat írásban és szóban egyaránt
  • Készségek és személyes tulajdonságok:
    - jó kommunikációs készség: írásban és szóban egyaránt
    - kiváló problémamegoldó- és konfliktuskezelő képesség
    - rugalmasság, gyors munkatempó, terhelhetőség
    - lényeglátás, globális gondolkodás
    - kreativitás, marketing szemlélet

  • Az elbírálás során előnyt jelent:
    - felsőfokú szakirányú végzettség
    - több éves munkatapasztalat marketing / PR területen
    - további nyelvek tárgyalóképes ismerete
    - grafikai programok ismerete

Egyéb információk:

  • A pályázathoz fényképes szakmai önéletrajz szükséges.
  • A kiválasztás több körös:
    I. Az önéletrajzok szűrése után személyiség,- és kompetenciateszt
    II. Egy vagy több személyes interjú

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal az atol.zita@jkh.hu e-mail címre várjuk.

További információ: 84/510-510, Átol Zita HR vezető