ÜGYFÉLSZOLGÁLAT  |   Hétköznap: 8:00 - 16:00  ·  Telefon: +36 20 254 3319  ·  +36 20 226 9190

A kosár jelenleg nem tartalmaz egyetlen tételt sem.
Jelenleg 4 569 féle termék raktárról!

A JKH Kft. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

RAKTÁRKEZELŐ / ANYAGMOZGATÓ

Feladatkör:

  • raktári árubetárolási-, árukiadási-, áruátvételi és anyagmozgatási feladatok ellátása kézi- illetve gépi erővel
  • a munkához használt anyagmozgató és munkavédelmi eszközök munkaképes állapotának ellenőrzése
  • együttműködés a raktári áruátvevőkkel, árukiadókkal, más raktári dolgozókkal, beszállító partnerekkel
  • a raktári polcokon elhelyezett áruk etikettezése, illetve ezek ellenőrzése (EAN kód, cikkszám, megnevezés stb. szerint)
  • áruk raktárhelyre való feltöltése, illetve ezek folyamatos ellenőrzése
  • gondoskodás a hulladék eltávolításáról és a polcok közötti közlekedő útvonalak tisztán- és szabadon tartásáról és a raktári rend betartásáról

Elvárások:

  • min. szakmunkás végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • készségek és személyes tulajdonságok: pontosság, szorgalom, terhelhetőség, rugalmasság
  • Az elbírálás során előny:
    • szakirányú OKJ-s bizonyítvány
    • érvényes targoncakezelői jogosítvány
    • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
    • a munkáltató profiljához tartozó termékismeret (barkács-, fémtömegcikk )
    • siófoki lakhely

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely, éves állás
  • állandó délelőttös műszak lehetősége
  • fiatal csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • a kitartó, jó munka megbecsülése
  • útiköltség térítés

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Siófok
  • Akár azonnali kezdéssel!
  • A pályázathoz fényképes szakmai önéletrajz szükséges.
  • A kiválasztás folyamata

I. Az önéletrajzok szűrése
II. A kiválasztott önéletrajzok alapján személyes interjú

Jelentkezést fényképes önéletrajzzal az human@jkh.hu e-mail címre várjuk.

További információ: 84/510-510, Kőmivesné Horváth Szilvia